Aryanic
صفحه اصلي > اخبار 

اخبار > مراسم گرامیداشت روز معلم در دانشگاه برگزار شد

 


  چاپ        ارسال به دوست

مراسم گرامیداشت روز معلم در دانشگاه برگزار شد

مراسم گرامیداشت روز معلم در دانشگاه برگزار شد

مراسم گرامیداشت روز معلم در دانشگاه برگزار شد و از اساتید نمونه دانشگاه در این مراسم تقدیر شد. رییس دانشگاه جامع علمی-کاربردی واحد خراسان شمالی در این مراسم، ضمن گرامیداشت ربع قرن فعالیت دانشگاه جامع علمی کاربردی اظهار داشت : دانشگاه علمی-کاربردی واحد خراسان شمالی در سال های اخیر پیشرفت قابل توجهی داشته است و با حضور اساتید برجسته، همواره شاهد موفقیت های بیش از پیش دانشگاه در حوزه های مختلف بوده ایم.

امین جودت ابراز امیدواری کرد که با برنامه ریزی و با بهره گیری از توان اساتید مجرب دانشگاه شاهد نقش آفرینی هر چه بیشتر دانشگاه علمی-کاربردی خراسان شمالی در راستای سیاست های کلی نظام و برنامه ششم توسعه باشیم.

وی با تاکید بر افزایش سهم آموزش های مهارتی در برنامه ششم به 30 درصد بر لزوم حرکت دانشگاه در راستای مهارت آموزی به متقاضیان آن اشاره کرد و گفت باید با تلاش همه جانبه مسیر تربیت دانشجو به سمت خود اشتغالی و کسب ثروت از طریق آموزش های مهارتی در این دانشگاه هدایت کنیم.

در ادامه معاون آموزش  و پژوهش دانشگاه اظهار کرد : اساتید برگزیده بر اساس فرم ارزیابی که به مراکز ارسال شده انتخاب شده اند که تعداد 60 پرونده از 12 مرکز علمی کاربردی استان به دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان ارسال شد و از این بین 5 مدرس به عنوان مدرسان برگزیده استانی در 5 گروه آموزشی صنعت، فرهنگ و هنر، مدیریت و خدمات اجتماعی، کشاورزی و منابع طبیعی و علوم پایه انتخاب شدند و 12 مدرس نیز به عنوان مدرس برگزیده در 12 مرکز تقدیر به عمل آمد.

مهدی یوسفی طبری با اشاره به اهمیت جایگاه استاد گفت مجوز جذب 60 مدرس جدید با توجه به آیین نامه جدید جذب مدرسان علمی کاربردی در دست انجام است که تا مهر ماه 96 این تعداد وارد خانواده علمی کاربردی استان خواهند شد.

 وی اظهار داشت در همین راستا طرح پایش مدرسان از بهمن ماه آغاز شده و ادامه دارد.

در پایان این مراسم از اساتید نمونه دانشگاه علمی-کاربردی واحد خراسان شمالی تجلیل و تقدیر شد.


 


١٤:١٧ - چهارشنبه ٢٠ ارديبهشت ١٣٩٦    /    عدد : ٢٦٧٣٦    /    تعداد نمایش : ٥٦٩