فراخوان ثبت نام و دعوت به همکاری متقاضیان حق‌التدریس مراکز آموزش علمی کاربردی سال ۹۸

۱۰ دی ۱۳۹۸ | ۱۰:۳۰ کد : ۴۷۹۰۳ اطلاعیه
تعداد بازدید:۱۰۶۴۴

دانشگاه جامع علمی کاربردی از واجدان شرایط تدریس در مراکز آموزش علمی کاربردی زیر نظر این دانشگاه دعوت به ثبت نام و همکاری می نماید. متقاضیان محترم می توانند مدارک خود را جهت ثبت نام از طریق سامانه جامع جذب و مدرسان دانشگاه به آدرس https://jam.uast.ac.ir  ارائه نمایند. افراد واجد شرایط مندرج در متن فراخوان از روز یکشنبه مورخ 08/10/98 الی 21/10/98 تمامی مدارک و مستندات را مطابق با راهنمای سامانه بارگذاری نمایند و نسبت به تکمیل فرآیند ثبت نام و اخذ کد رهگیری از سامانه فوق الذکر اقدام نمایند.

در همین خصوص موارد زیر مورد تاکید می باشد.

1-  متقاضیان قبل از هرگونه اقدام، آگهی فراخوان را مطالعه نموده و در صورت داشتن شرایط مندرج در آگهی و با توجه به گروه درس های مورد نیاز استان اقدام نمایند.

2- در هر مرحله از فرآیند بررسی، چنانچه مشخص شود متقاضی شرایط لازم را نداشته است،  ادامه مراحل برای وی متوقف خواهد گردید و هزینه مسترد نخواهد شد.

3- با توجه به توضیحات مندرج در آگهی فراخوان، متقاضی با توجه به رشته تحصیلی خود و گروه درس  مورد نیاز نسبت به ثبت نام در سامانه جامع جذب و مدرسان اقدام نماید. در صورتی که رشته تحصیلی متقاضی مرتبط با گروه درس اعلامی نباشد، از ثبت نام خودداری نماید و گرنه مشمول شرایط بند 2 خواهد شد.

4- متقاضیان در ثبت کامل، صحیح و دقیق اطلاعات درخواستی دقت لازم را داشته باشند. این امر به ویژه در مورد اطلاعات مربوط به شماره همراه و ایمیل مورد تاکید می باشد.

5- 5- مدرک تحصیلی بارگذاری شده با مدرک اعلامی در سامانه باید منطبق باشد.

*دانشجوی مقطع دکترا، کارشناس ارشد محسوب شده و از ذکر عنوان دکترا و بارگذاری مدرکی غیر از مدرک کارشناسی ارشد خودداری نمایند.

6- زمان ثبت نام از تاریخ 8/10/98 الی 21/10/98 می باشد.

7- آدرس سامانه جامع جذب و مدرسان (جهت ثبت نام) به شرح زیر می باشد. https://jam.uast.ac.ir

8- مدرسانی که در طی فرآیند طرح ساماندهی مورد تأیید قرار نگرفته اند، در صورت تمایل به فعال شدن مجدد، می توانند در این فراخوان شرکت نموده و در صورت طی کردن  مراحل کامل این فراخوان و تأیید نهایی، نسبت به صدور کد مدرسی جدید اقدام خواهد گردید

متن فراخوان

جدول شماره 1 (مدارک لازم جهت تشکیل پرونده الکترونیکی)

راهنمای تشکیل پرونده الکترونیکی

اعلام رشته های مورد نیاز استان خراسان شمالی

جهت ثبت نام و ورود به سامانه جامع جذب و مدرسان کلیک کنید


( ۵۰ )

نظر شما :